| Güç ((Prime/Standby) | 30KVA/ 24KW |
|---|---|
| Sıklık | 50Hz / 60Hz |
| Mevcut | 50A |
| Voltaj | 220/380V 230/400V |
| Motor | RAYWIN MOTORU |
| Güç oranı | 5kW |
|---|---|
| Frekans | 50HZ / 60Hz |
| MOTOR MODELİ | 186FAE |
| Gerilim | 230 |
| Alternatör | Seçenek |
| Güç oranı | 10kVA |
|---|---|
| Frekans | 50HZ / 60Hz |
| Motor | PowerFriend 292F |
| Gerilim | 230/400 |
| Alternatör | % 100 BAKIR |
| Motor | CUMMINS/FPT Dizel Jeneratör Seti Smartgen |
|---|---|
| Alternatör | Anlaşıldı, Stamford. |
| Kontrolör | Smartgen 6110 |
| Faz | 3 faz |
| Garanti | Bir yıl |
| Çıktı Gücü | 80KW |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220v - 690v Opsiyonel |
| Motor | LOVOL |
| Alternatör | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek isteğe bağlı. |
| Çıktı Gücü | 25KW |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220v - 690v Opsiyonel |
| Motor | LOVOL |
| Alternatör | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek isteğe bağlı. |
| Çıkış gücü | 17kw |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Gerilim | 220V - 690v isteğe bağlı |
| Motor | Çin FAWDE / Xichai |
| Genset türü | Açık tip, Sessiz tip |
| Çıktı Gücü | 12KW 15KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220v - 690v Opsiyonel |
| Motor | Perkins |
| Alternatör | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek isteğe bağlı. |
| Çıktı Gücü | 1000KVA /800KW |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220/400V 230/430 240/415 isteğe bağlı |
| Motor | Orijinal UK Perkins |
| Alternatör | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek isteğe bağlı. |
| Çıktı Gücü | 22kw - 112kw |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220v - 690v Opsiyonel |
| Motor | LOVOL |
| Alternatör | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek isteğe bağlı. |