| Modeli | PD12EW |
|---|---|
| Sertifika | CE/ISO9001 |
| Güç faktörü | 0,8 |
| Başlangıç yöntemi | Mekanik veya elektronik |
| Renk | Bağlı |
| Power(Prime/STANDBY) | 6.5KVA / 7KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 20A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 188FAE |
| Power(Prime/STANDBY) | 5.5KVA / 6KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 20A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FAE 4 zamanlı |
| Power(Prime/STANDBY) | 1.7KW / 2KW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 180A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FA |
| Power(Prime/STANDBY) | 5kva / 5kw |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 20A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FAE 4 zamanlı |
| Power(Prime/STANDBY) | 5kVA / 5kW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 20A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FAE 4 zamanlı |
| Modeli | PD6500T |
|---|---|
| Sertifika | CE/ISO9001 |
| Başlangıç yöntemi | Mekanik veya elektronik |
| Renk | Bağlı |
| Soğutma sistemi | Hava soğutma |
| Insulation Class | H |
|---|---|
| Alternator | Stamford |
| Starting Method | 12V Electrical Strating |
| Alternator Brand | Stamford |
| Control Panel | Smartgen |
| Cooling System | Water-cooled |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Conditions Of Use | Land Use |
| Engine Brand | Cummins |
| Alternator | Stamford |
| Power(Prime/STANDBY) | 5.5KVA /5.5KW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 10A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FAE dizel motor |