| Güç ((Prime/Standby) | 30KW/38KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Mevcut | 54A |
| Voltaj | 220V-480V |
| Motor | FAW XICHAI MOTOR / 4DX22-50D |
| Power(Prime/STANDBY) | 1.7KW / 2KW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 190A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FAE 1 silindirli 4 zamanlı motor, dizel güç |
| Power(Prime/STANDBY) | 5000W/5KW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 10A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FAE, 1 silindir, elektrik motoru |
| Power(Prime/STANDBY) | 5000W/5KW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 10A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FAE |
| Power(Prime/STANDBY) | 4.5KVA /4.5KW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 10A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FA |
| Power(Prime/STANDBY) | 4.5KVA /4.5KW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 10A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FA |
| Güç ((Prime/Standby) | 100Kw/125Kva |
|---|---|
| Sıklık | 50Hz |
| Mevcut | 180Amper |
| Voltaj | 220V-690V |
| Motor | Cummins 6btaa5.9-g2 |
| Power(Prime/STANDBY) | 6KW / 6KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 10A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FAE |
| Power(Prime/STANDBY) | 5000W / 5KW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 10A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FAE 1 silindir 4 strok |
| Güç ((Prime/Standby) | 64KW/80KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Mevcut | 115Amper |
| Voltaj | 220V-690V |
| Motor | Cummins 6BT5.9-G1 |