| Nominal Güç | 7.0KW / 7.5KVA |
|---|---|
| Motor | 192FAGE |
| Alternatör | % 100 bakır, fırçasız, AVR ile |
| Garanti | 1 yıl ya da 1000 saat |
| Sertifika | ISO9001 / ISO14001 / CE |
| Nominal Güç | 7.0KW / 7.5KVA |
|---|---|
| Bekleme modunda güç | 7.0KW / 7.5KVA |
| Motor | 192FAGE |
| Alternatör | % 100 bakır, fırçasız, AVR ile |
| Garanti | 1 yıl ya da 1000 saat |
| Adlık Güç | 40KW / 50KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50Hz / 60Hz |
| Mevcut | 72A |
| Voltaj | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Motor | FPT FPT/ NEF45Am1A |
| Çıktı Gücü | 16KW 20KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220v - 690v Opsiyonel |
| Motor | İsteğe bağlı olarak YangDong, Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Çin markası |
| Alternatör | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek isteğe bağlı. |
| Model | GP440FPS |
|---|---|
| Astar vurmak | 320KW 400KVA |
| YANINDA OLMAK | 352KW 440KVA |
| Gen-set nominal çıkışı | 220/380V 50Hz |
| Boyut (U×G×Y)mm | 4800x1400x2230mm |
| Güç oranı | 5kW |
|---|---|
| Frekans | 50HZ / 60Hz |
| MOTOR MODELİ | 186FAE |
| Gerilim | 230 |
| Alternatör | Seçenek |
| Weight | 500 Kg - 3000 Kg |
|---|---|
| Starting System | Electric Start / Manual Start |
| Power Range | 20kW-220kW |
| Alternator Brand | Stanford |
| Frequency | 50 Hz / 60 Hz |
| Power(Prime/STANDBY) | 50KW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | Gücüne bağlı olarak |
| Gerilim | 220V-440V |
| Motor | Cummins - 4BTA3.9 |
| Power(Prime/STANDBY) | 5000W/5KW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 10A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FAE, 1 silindir, dizel motor |
| Güç ((Prime/Standby) | 150kw/188kva |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Mevcut | Güce bağlı. |
| Voltaj | 220V-690V |
| Motor | Cummins 6CTA8.3-G2 |