| Güç ((Prime/Standby) | 300KW/375KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50Hz / 60Hz |
| Mevcut | 540A |
| Voltaj | 220/380V |
| Motor | Cummins / NTA855-G7 |
| Adlık Güç | 320kw/400kva |
|---|---|
| Sıklık | 50Hz / 60Hz |
| Mevcut | 576A |
| Voltaj | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Motor | Euro İtalya FPT/ (İTALYA) |
| Adlık Güç | 60kW/75kVA |
|---|---|
| Sıklık | 50Hz / 60Hz |
| Mevcut | 108A |
| Voltaj | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Motor | FPT FPT/ NEF45SM2A |
| Power(Prime/STANDBY) | 3KVA / 3.5KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Kaynak kapasitesi | 30A-300A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 2V86 dizel motor 2 silindir 4 zamanlı |
| Çıktı Gücü | 48KW 60kva |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220v - 690v Opsiyonel |
| Motor | Perkins |
| Alternatör | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek isteğe bağlı. |
| Çıktı Gücü | 20kw 25kva |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220v - 690v Opsiyonel |
| Motor | İsteğe bağlı olarak Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Çin markası |
| Alternatör | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek isteğe bağlı. |
| Anma Frekansı (Hz) | 50/60 |
|---|---|
| Anma Gerilimi (V) | 230 120/240 230/400V 277/480V (bağlı) |
| Nominal çıkış gücü (KW) | 6/7 |
| maksimum güç (kw) | 7,0/7,5 |
| Faz Numarası | tek fazlı veya üç Fazlı |
| Anma frekansı (Hz) | 50/60 |
|---|---|
| Anma gerilimi (v) | 230 120/240 230 / 400v 277 / 480V (bağımlı) |
| Nominal çıkış gücü (kW) | 5.2 5.7 |
| Maksimum güç (kW) | 5.7 6.2 |
| Faz numarası | Tek faz veya üç faz |
| Güç ((Prime/Standby) | 5KVA 10KVA 15KVA 20KVA 30KVA |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü | 5.5KVA / 11KVA / 17KVA /22KVA /33KVA |
| Mevcut | 10A-60 |
| Voltaj | 220/380V |
| Motor | Çin motoru KOFO/FAW/ WEICHAI/YUCHAI |
| Soğutma sistemi | Su soğutmalı |
|---|---|
| Yakıt tankı | 8 saat koşu |
| Hız Yönetimi | Elektronik |
| Hız | 1500 dev/dak/1800 dev/dak |
| ATS | İsteğe bağlı |