| Güç ((Prime/Standby) | 250KVA 200KW |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Mevcut | 360A |
| Voltaj | 220V/380V, 230V/400V |
| Motor | Perkins/1506A-E88TAG3 |
| Motor | Cummins / 4BT3.9-G2 |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Mevcut | Güce bağlı. |
| Voltaj | 220V-690V |
| Gürültü seviyesi | 65dBA@7m |
| Power(Prime/STANDBY) | 5000W / 5500W |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 10A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FA |
| Güç (Asal) | 2000KVA/1600KW |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Mevcut | 2880A |
| Voltaj | 220/380V, 240V,400V |
| Motor | Perkins-4016TAG2A |
| Power(Prime/STANDBY) | 1.7KW / 2KW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 190A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FAE 1 silindirli 4 zamanlı motor |
| Power(Prime/STANDBY) | 5000W/5KW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 20A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FAE |
| Güç ((Prime/Standby) | 30KVA/ 24KW |
|---|---|
| Sıklık | 50Hz / 60Hz |
| Mevcut | 50A |
| Voltaj | 220/380V 230/400V |
| Motor | Cummins / 4B3.9-G1 |
| Power(Prime/STANDBY) | 2KW / 2 KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 5A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 178F |
| Bekleme modunda güç | 6.5KVA / 6KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 20A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Motor | 186FAE, 1 silindir Hava dizel motor |
| Güç ((Prime/Standby) | 500kva 400kw |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü | 550KVA 440KW |
| Frenklik | 50/60Hz |
| Voltaj | 220V-690V |
| Motor | DCEC/CCEC/USA Cummins |