| Çıktı Gücü | 1000kw 1250kva |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220v - 690v Opsiyonel |
| Motor | Perkins |
| Alternatör | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek isteğe bağlı. |
| Çıktı Gücü | 800kw 1000kva |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220v - 690v Opsiyonel |
| Motor | İsteğe bağlı olarak Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Çin markası |
| Alternatör | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek isteğe bağlı. |
| Çıktı Gücü | 640KW 800KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220/380V,230/400V,240/415V |
| Motor | Perkins/4006-23TAG3A |
| Alternatör | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek isteğe bağlı. |
| Çıktı Gücü | 400KVA / 320KW |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220/380V |
| Motor | Orijinal İngiltere perkins 2206C-E13TAG3 |
| Alternatör | Orijinal Stamford / Mecc Alte |
| Güç ((Prime/Standby) | 250KVA 200KW |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Mevcut | 360A |
| Voltaj | 220V/380V, 230V/400V |
| Motor | Perkins/1506A-E88TAG3 |
| Çıktı Gücü | 48KW 60kva |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220v - 690v Opsiyonel |
| Motor | Perkins |
| Alternatör | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek isteğe bağlı. |
| Genset Modeli | GP88PS |
|---|---|
| motor markası | Perkins |
| Asal Güç | 64KW/80KVA |
| Hazırda bekleme gücü | 70kW/88kVA |
| Kontrol paneli | Deepsea/ ComAp/ Smartgen |
| Genset Modeli | GP28PS |
|---|---|
| motor markası | Perkins |
| Asal Güç | 20KW 25KVA |
| Hazırda bekleme gücü | 22KW 28KVA |
| Motor Modeli | 404D-22TG |
| Genset Modeli | GP28PS |
|---|---|
| motor markası | Perkins |
| Asal Güç | 20KW/25KVA |
| Hazırda bekleme gücü | 22KW/28KVA |
| Motor Özellikleri | 4 silindirli, 4 zamanlı, su soğutmalı, doğal emişli |
| motor markası | Perkins |
|---|---|
| Asal Güç | 34KW 43KVA |
| Genset Modeli | GP43PS |
| Hazırda bekleme gücü | 37KW 47KVA |
| Motor Modeli | 1103A-33TG1 |