| Güç ((Prime/Standby) | 20KVA/22KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50Hz / 60Hz |
| Mevcut | 40A |
| Voltaj | 220/380V |
| Motor | KİMYON /4B3.9-G1 |
| Çıktı Gücü | 400KW 500KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| ATS | İsteğe bağlı |
| Soğutma Sistemi | Su soğutmalı |
| Yer Değiştirme (L) | 15.2 |
| Motor Modeli | 1106A-70TAG2 |
|---|---|
| Net Ağırlık | 2100kg |
| Garanti | 12 Ay/1000 Saat |
| Güç faktörü | 0.8 |
| Yakıt tankı kapasitesi | 270 litre |
| Çıktı Gücü | 80KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220/380V,230V/400V,240V/415V |
| Motor | PERKINS (FAWDE/FPT/CUMMINS seçeneği) |
| Alternatör | Orijinal Stamford / Mecc Alte |
| Warranty | 1-2 Years |
|---|---|
| Frequency | 50Hz/60Hz |
| Speed | 1500rpm/1800rpm/3000rpm |
| Brand | Cummins, Perkins, Deutz, Volvo, MTU, Doosan, Etc. |
| Fuel | Diesel |
| Export Markets | Global |
|---|---|
| Control System | Manual/Automatic |
| Warranty | 1-2 Years |
| Power | 20kw-2000kw |
| Speed | 1500rpm/1800rpm/3000rpm |
| Speed | 1500rpm/1800rpm/3000rpm |
|---|---|
| Power | 20kw-2000kw |
| Cooling System | Air/Water |
| Frequency | 50Hz/60Hz |
| Fuel | Diesel |
| Adlık Güç | 80KVA/64KW |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü | 88KVA/70KW |
| Motor | Birleşik Krallık Perkins'i |
| Alternatör | Orijinal Stamford / MECC ALTE |
| Kontrol paneli | DeepSea / Smartgen |
| Güç ((Prime/Standby) | 400KW/500KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Mevcut | 720A |
| Voltaj | 220V-480V |
| Motor | İngiltere Perkins 2506C-E15TAG2 |
| Frequency | 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Warranty | 1-2 Years |
| Speed | 1500rpm/1800rpm/3000rpm |
| Cooling System | Air/Water |
| Brand | Cummins, Perkins, Deutz, Volvo, MTU, Doosan, Etc. |