| Çıktı Gücü | 48KW |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220v - 690v Opsiyonel |
| Motor | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Çin markası isteğe bağlı. |
| Alternatör | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek isteğe bağlı. |
| Güç (Asal) | 2000KVA/1600KW |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Mevcut | 2880A |
| Voltaj | 220/380V, 240V,400V |
| Motor | Perkins-4016TAG2A |
| Çıktı Gücü | 80kw 100kva |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220v - 690v Opsiyonel |
| Motor | İsteğe bağlı olarak Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Çin markası |
| Alternatör | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek isteğe bağlı. |
| Çıktı Gücü | 500kVA / 400kW |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220/400V 230/430 240/415 isteğe bağlı |
| Motor | Orijinal UK Perkins |
| Alternatör | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek isteğe bağlı. |
| Güç ((Prime/Standby) | 43KVA / 34KW |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Mevcut | 61A |
| Voltaj | 220V-480V |
| Motor | orijinal İngiltere Perkins motoru |
| Çıktı Gücü | 24KW 30KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220v - 690v Opsiyonel |
| Motor | Perkins |
| Alternatör | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek isteğe bağlı. |
| Çıktı Gücü | 1000KVA /800KW |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220/400V 230/430 240/415 isteğe bağlı |
| Motor | Orijinal UK Perkins 4008TAG2A |
| Alternatör | Stamford/ Mecc Alte |
| Çıktı Gücü | 12KW 15KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220v - 690v Opsiyonel |
| Motor | Perkins |
| Alternatör | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek isteğe bağlı. |
| Çıktı Gücü | 200kw 250kva |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220v - 690v Opsiyonel |
| Motor | İsteğe bağlı olarak Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Çin markası |
| Alternatör | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek isteğe bağlı. |
| Çıktı Gücü | 500KVA/400KW |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220v - 690v Opsiyonel |
| Alternatör | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek isteğe bağlı. |
| Kontrolör | İsteğe Bağlı Deepsea, Smartgen, Harsen |