| Çıktı Gücü | 1000KVA /800KW |
|---|---|
| Sıklık | 50Hz |
| Voltaj | 220/400V 230/430 240/415 isteğe bağlı |
| Motor | kimyon |
| Alternatör | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek isteğe bağlı. |
| Jeneratör tipi | 40 feet Konteyner kanopisi |
|---|---|
| Motor Modeli | Cummins kta50-gs8 |
| Alternatör | STAMFORD / MECC ALTE |
| Kontrolör | DERİNSEA 7320 |
| Yakıt tankı | %100 yüklemede 6 saat |
| Güç ((Prime/Standby) | 100kva/80kw |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü | 110kVA / 88kW |
| Mevcut | 200A |
| Voltaj | 220/380V |
| Motor | Foton Lovol 1006TG2A |