| Güç ((Prime/Standby) | 32kw/40kva |
|---|---|
| Sıklık | 50Hz |
| Mevcut | 57.6A |
| Voltaj | 220/380V |
| Motor | Cummins / 4BT3.9-G1 |
| motor markası | kimyon |
|---|---|
| Asal Güç | 500KW 625KVA |
| Genset Modeli | GP688CCS |
| Hazırda bekleme gücü | 550KW 688KVA |
| Motor Modeli | Ktaa19-g6a |
| Çıktı Gücü | 80kw 100kva |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220v - 690v Opsiyonel |
| Motor | Perkins |
| Alternatör | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek isteğe bağlı. |
| Jeneratör tipi | 40 feet Konteyner kanopisi |
|---|---|
| Motor Modeli | Cummins KTA38-G5 |
| Alternatör | Orijinal Stamford |
| Kontrolör | DERİNSEA 7320 |
| Yakıt tankı | 1000L |
| Adlık Güç | 100KW / 125KVA |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü | 110KW / 138KVA |
| Motor | FONTON / LOVOL |
| Alternatör | Orijinal Stamford / MECC ALTE |
| Kontrol paneli | DeepSea 3110/6020/7220/7320 |
| Adlık Güç | 60KW / 75KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50Hz / 60Hz |
| Mevcut | 108A |
| Voltaj | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Motor | Euro İtalya FPT/ (İTALYA'da çılgın) |
| Adlık Güç | 220KW |
|---|---|
| Sıklık | 50Hz / 60Hz |
| Mevcut | 396A |
| Voltaj | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Motor | FPT FPT/ C87TE1D |
| Modeli Ayarla | GP1238CCS |
|---|---|
| 50HZ, 40°C çevre sıcaklığında. | 900kW 1125KVA |
| 50HZ, 40°C ortam sıcaklığında bekleme | 990kW 1238KVA |
| Gen-set nominal çıkışı | 230/400V 50Hz |
| motor markası | kimyon |
| Çıktı Gücü | 10kva'dan 80kva'ya |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220/380V |
| Motor | Orijinal İngiltere Perkins Power |
| Alternatör | Orijinal Stamford / Mecc Alte |
| Çıktı Gücü | 1000KVA /800KW |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220/400V 230/430 240/415 isteğe bağlı |
| Motor | Orijinal UK Perkins 4008TAG2A |
| Alternatör | Stamford/ Mecc Alte |