| Güç (Prime) | 11.5KW / 50HZ, 14.6KW / 60HZ |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Hız | 1500 D/D/1800 RPM |
| Silindir tip | 2 silindir |
| Displacement(L) | 1.651 L |
| Motor çıkış gücü | 25KW |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Gerilim | 220V - 690v isteğe bağlı |
| Motor | Isuzu |
| Genset türü | Açık tip, Sessiz tip |
| Model numarası | GPE2V80 |
|---|---|
| Ürün Türü | Dört zamanlı, su soğutmalı |
| Yakıt | Dizel |
| Nominal çıkış gücü (KW) | 12KW(16,32BG)/3000 14KW(19,0BG)/36000 |
| Maksimum çıkış (kw) (Hp) | 12,5 kW (17,0 BG)/3000 14,5 kW (20,0 BG)/36000 |
| Model numarası | GPE292F |
|---|---|
| Ürün Türü | İki silindir, dört vuruşlu, hava soğutmalı |
| Yakıt | Dizel |
| İsimlendirilmiş güç (kw) (Hp) | 14(19.0)/3000 15.5(21.0)/36000 |
| Maksimum çıkış (kw) (Hp) | 15(20,5)/3000 16(22,0)/36000 |
| Model numarası | GPE2V88F |
|---|---|
| Ürün Türü | V-twin, 4 zamanlı, hava soğutmalı |
| Yakıt | Dizel |
| Nominal çıkış gücü (KW) | 13(18,0)/3000 14(19,0)/36000 |
| Maksimum çıkış (kw) (Hp) | 12.5 ((17.0)/3000 14.5 ((20.0)/36000 |
| Işık türü | 4X400W metal halid |
|---|---|
| Motor tipi | Dizel elektrik, 186FA hava soğutmalı |
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 10A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Işık türü | 4X1000W metal halid |
|---|---|
| Motor tipi | Dizel elektrik, 186FA hava soğutmalı |
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 10A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |