| Çıktı Gücü | 40kw 50kva |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220v - 690v Opsiyonel |
| Motor | DEUTZ |
| Güç ((Prime/Standby) | 20kw 24kw 30kw |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Mevcut | Güce bağlı. |
| Voltaj | 220V-480V |
| Çıktı Gücü | 400KW 500KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220v - 690v Opsiyonel |
| Motor | İsteğe bağlı olarak Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Çin markası |
| Power(Prime/STANDBY) | 200KVA için 10KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Hız | 1500 D/D/1800 RPM |
| Silindir tip | 4 silindirli 6 silindirli 4 zamanlı |
| Power(Prime/STANDBY) | 400KVA 45KVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Hız | 1500 D/D/1800 RPM |
| Silindir tip | 4 silindirli 6 silindirli |
| Güç ((Prime/Standby) | 5KVA/5.5KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Mevcut | 10 A |
| Voltaj | 220/230/240 V |
| Çıktı Gücü | 110KW 138KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220v - 690v Opsiyonel |
| Motor | İsteğe bağlı olarak Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Çin markası |
| Işık türü | 4X400W / 4X1000W metal halid |
|---|---|
| Motor tipi | Dizel elektrik, 186FA hava soğutmalı, tek silindirli, 4 zamanlı |
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 10A |