| Çıktı Gücü | 20kw 25kva |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220v - 690v Opsiyonel |
| Motor | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Çin markası isteğe bağlı. |
| Alternatör | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek isteğe bağlı. |
| Çıktı Gücü | 20kw 25kva |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220v - 690v Opsiyonel |
| Motor | İsteğe bağlı olarak FAWDE, Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Çin markası |
| Alternatör | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek isteğe bağlı. |
| Güç ((Prime/Standby) | 30KVA/ 24KW |
|---|---|
| Sıklık | 50Hz / 60Hz |
| Mevcut | 50A |
| Voltaj | 220/380V 230/400V |
| Motor | RAYWIN MOTORU |
| Adlık Güç | 125kva / 100kw |
|---|---|
| Sıklık | 50Hz / 60Hz |
| Mevcut | 180A |
| Voltaj | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Motor | Orijinal İtalya FPT/ NEF67Sm1 |
| Güç ((Prime/Standby) | 5KVA 10KVA 15KVA 20KVA 30KVA |
|---|---|
| Mevcut | 10A-60 |
| Voltaj | 220/380V |
| Motor | Çin motoru KOFO/FAW/ WEICHAI/YUCHAI |
| Alternatör | Orijinal Stamford / Mecc Alte |
| Hazırda bekleme gücü | 300KW / 375KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50Hz / 60Hz |
| Mevcut | 540A |
| Voltaj | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| İtalya Motoru | FPT FPT/ CURSOR13TE2A |
| Güç ((Prime/Standby) | 15kva |
|---|---|
| Mevcut | 22A |
| Voltaj | 220/380V |
| Motor | Çin motoru Fawde |
| Alternatör | Orijinal Stamford / Mecc Alte |
| Güç ((Prime/Standby) | 70KW/88KVA 77KW/96KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Mevcut | Güce bağlı. |
| Voltaj | 220v-690v Seçenek için |
| Motor | Ricardo/R6105ZDS |
| Adlık Güç | 80Kw/100Kva |
|---|---|
| Hazırda bekleme gücü | 88Kw/110Kva |
| Motor | FAWDE CA6DF2-14D |
| Alternatör | Stamford tipi, fırçasız, %100 bakır |
| Kontrol paneli | DeepSea / Smartgen |
| Çıktı Gücü | 60KW 75kva |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220/380V 230/400V 240/415V |
| Motor | FPT NEF45 SM 2A |
| Alternatör | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek isteğe bağlı. |