| türü | Sessiz |
|---|---|
| Sıklık | 50Hz/60Hz |
| Motor | FPT/CUMMINS/PERKINS/DOOSAN/FAWDE |
| Alternatör | STAMFORD Tipi |
| Kontrol Paneli | Smartgen 6110 |
| Motor | Perkins |
|---|---|
| Alternatör | China Stamford |
| Kontrolör | Smartgen 6110 |
| Faz | 3 faz |
| Garanti | 12 ay/ 1 yıl |
| Motor | KİMYON / FPT / PERKINS |
|---|---|
| Alternatör | Anlaşıldı, Stamford. |
| Kontrolör | Smartgen 6110 |
| Faz | 3 faz |
| Garanti | 12 ay/ 1 yıl |
| türü | Sessiz |
|---|---|
| Sıklık | 50Hz/60Hz |
| Motor | FPT/CUMMINS/PERKINS/DOOSAN/FAWDE |
| Alternatör | STAMFORD/LEORY SOMER/MARATON/MECCALTE |
| Kontrol Paneli | Deepsea/Comap/Smartgen/Harsen |
| türü | Sessiz |
|---|---|
| Motor | FPT/CUMMINS/Perkins |
| Garanti | 12 Ay/1000 Saat |
| Gürültü seviyesi ((7m) | 72dBA |
| Güç faktörü | 0.8 |
| Motor | Birleşik Krallık Perkins'i |
|---|---|
| Alternatör | China Stamford |
| Kontrolör | Smartgen 6110 |
| Faz | 3 faz |
| Garanti | 12 ay/ 1 yıl |
| türü | 40ft konteyner |
|---|---|
| Motor | Perkins |
| Alternatör | STAMFORD Tipi |
| Kontrol Paneli | Akıllı gen |
| Garanti | 12 Ay/1000 Saat |
| Çıktı Gücü | 250KW |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 230V/240V/380V isteğe bağlı |
| Motor | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Çin markası isteğe bağlı. |
| Alternatör | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek isteğe bağlı. |
| Çıktı Gücü | 12KW 12.5KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220v - 690v Opsiyonel |
| Motor | İsteğe bağlı olarak FAWDE, Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Çin markası |
| Alternatör | İsteğe bağlı olarak Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Maraton, Wattek |
| Güç ((Prime/Standby) | 160kw 200kva |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Mevcut | 288 |
| Voltaj | 220V-480V |
| Motor | Perkins |