| motor markası | FAWDE |
|---|---|
| Asal Güç | 40kw 50kva |
| Genset Modeli | GP55FWS |
| Hazırda bekleme gücü | 44KW 55KVA |
| Motor Modeli | 4DX22-65D |
| Güç ((Prime/Standby) | 8kVA |
|---|---|
| Sıklık | 50/60hz |
| Hız | 3000RPM /3600RPM |
| Silindir Tipi | 1 silindir 4 zamanlı |
| Başlangıç türü | Elektrikli / El marşlı |
| Power(Prime/STANDBY) | 682kw kadar 110 Kw |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Hız | 1500 D/D/1800 RPM |
| Silindir tip | 6 silindir ve 12 silindir 4 zamanlı |
| Vali türü | Mekanik / Elektrik |
| Güç Güç | 14KW 15,5KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50/60hz |
| Hız | 3000RPM /3600RPM |
| Başlangıç sistemi | elektrikli marş |
| silindir | iki silindir |
| Işık türü | 4X400W metal halid |
|---|---|
| Motor tipi | Dizel elektrik, 186FA hava soğutmalı |
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 10A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |
| Işık türü | 4X1000W metal halid |
|---|---|
| Motor tipi | Dizel elektrik, 186FA hava soğutmalı |
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Akım | 10A |
| Gerilim | 220/230 / 240v |