| Çıktı Gücü | 1000KVA /800KW |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220/400V 230/430 240/415 isteğe bağlı |
| Motor | Orijinal UK Perkins |
| Alternatör | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek isteğe bağlı. |
| Çıktı Gücü | 16KW 20KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220v - 690v Opsiyonel |
| Motor | FAWDE |
| Alternatör | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek isteğe bağlı. |
| Çıkış gücü | 5kVA |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Gerilim | 220V - 690v isteğe bağlı |
| Motor | 188FAE |
| Alternatör | % 100 BAKIR |
| Çıktı Gücü | 16KW 20KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220v - 690v Opsiyonel |
| Motor | FAWDE |
| Alternatör | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek isteğe bağlı. |
| Çıktı Gücü | 1000KVA /800KW |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220/400V 230/430 240/415 isteğe bağlı |
| Motor | Orijinal UK Perkins |
| Alternatör | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek isteğe bağlı. |
| Güç ((Prime/Standby) | 100KVA/100KW |
|---|---|
| Sıklık | 50Hz / 60Hz |
| Mevcut | 200A |
| Voltaj | 220/380V |
| Motor | Perkins / 1104C-44TAG2 |
| Güç ((Prime/Standby) | 30KVA/ 24KW |
|---|---|
| Sıklık | 50Hz / 60Hz |
| Mevcut | 50A |
| Voltaj | 220/380V |
| Motor | Cummins / 4B3.9-G1 |
| Çıktı Gücü | 80kw 100kva |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220v - 690v Opsiyonel |
| Motor | İsteğe bağlı olarak Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Çin markası |
| Alternatör | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek isteğe bağlı. |
| Soğutma sistemi | Su soğutmalı |
|---|---|
| Yakıt tankı | 8 saat koşu |
| Hız Yönetimi | Elektronik |
| Hız | 1500 devir |
| kullanım Koşulları | Arazi kullanımı |
| Güç ((Prime/Standby) | 5.5KVA / 6KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50/60hz |
| Mevcut | 20A |
| Voltaj | 220/230/240 V |
| Motor | 186FAE 4 zamanlı |