| Güç ((Prime/Standby) | 30KVA/ 24KW |
|---|---|
| Sıklık | 50Hz / 60Hz |
| Mevcut | 50A |
| Voltaj | 220/380V 230/400V |
| Motor | RAYWIN MOTORU |
| Soğutma sistemi | su soğutma |
|---|---|
| Yakıt tankı | 8 saat koşu |
| Hız Yönetimi | Elektronik |
| Hız | 1500 dev/dak/1800 dev/dak |
| kullanım Koşulları | Arazi kullanımı |
| Faz Numarası | 3 |
|---|---|
| Güç faktörü | 0.8 |
| Gürültü seviyesi | 72 |
| Yer değiştirme | 6.7 litre |
| Koruma sınıfı | IP23 |
| Çıktı Gücü | 12KW 12.5KVA |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Voltaj | 220v - 690v Opsiyonel |
| Motor | İsteğe bağlı olarak FAWDE, Cummins, Perkins, Deutz, FPT, Çin markası |
| Alternatör | İsteğe bağlı olarak Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Maraton, Wattek |
| Nominal Güç | 7.0KW / 7.5KVA |
|---|---|
| Motor | 192FAGE |
| Alternatör | % 100 bakır, fırçasız, AVR ile |
| Garanti | 1 yıl ya da 1000 saat |
| Sertifika | ISO9001 / ISO14001 / CE |
| Kontrolör | DeepSea / Smartgen |
|---|---|
| Adlık Güç | 130KW/163KVA |
| Garanti | 1 yıl veya 1000 saat |
| Hazırda bekleme gücü | 143KW/179KVA |
| Motor | kimyon |
| Güç oranı | 5kW |
|---|---|
| Frekans | 50HZ / 60Hz |
| MOTOR MODELİ | 186FAE |
| Gerilim | 230 |
| Alternatör | Seçenek |
| Güç oranı | 5kW |
|---|---|
| Frekans | 50HZ / 60Hz |
| MOTOR MODELİ | 186FAE |
| Gerilim | 230 |
| Alternatör | Seçenek |
| Nominal Güç | 7.0KW / 7.5KVA |
|---|---|
| Bekleme modunda güç | 7.0KW / 7.5KVA |
| Motor | 192FAGE |
| Alternatör | % 100 bakır, fırçasız, AVR ile |
| Garanti | 1 yıl ya da 1000 saat |
| Güç Oranı | 7 kW |
|---|---|
| Sıklık | 50HZ/60HZ |
| Motor Modeli | 192F |
| Voltaj | 230/400 |
| Alternatör | Çin yerel markası |